Bilteknikpc Bilgisayar ve Teknik Servis | Ankara | 0312 271 71 61

Hakkımızda

hosgeldiniz1 - Firmamız daima müşterilerimizin bilgisayar servisi maliyetlerini düşürmek, hızlı ve yerinde servis hizmeti vermek, zaman kaybını minimuma düşürmek ve güvenli bir servis anlayışını benimsemiştir. Bilgisayar bakım anlaşması ve yerinde bilgisayar servisi için bizi güvenle arayabilirsiniz.


 - Bilteknikpc kurumsal işletmelere bilgisayar servis hizmeti sağlamaktadır. Firmanızın bilgisayar sorunları için uygun çözüm ve önerilerle sorunsuz hale gelebilmesi için çalışmaktayız. Bunun için bize bir telefonla ulaşmanız yeterlidir.


 Güveniliriz çünkü;

 - Bu meslek dalında kendimize güveniyoruz. Aldığımız işleri verdiğimiz sözler dahilinde en iyi şekilde sorumluluk bilinci ile gerçekleştiriyoruz.

 Çalışkanız çünkü;

 - Teknoloji işinin ciddiyetini kavramış kişileriz, hızla değişen teknolojiyi yakından takip edip en güncel çözümleri üretiyoruz. Çalışkanız çünkü piyasada bilgisayarcıyım diye insanları kandırıp mesleğimizi lekeleyen kişilerle mücadele ediyoruz.

 VİZYON

 - Bölgesinde büyüyen sanayi ile kendisini geliştiren, müşterilerimize sunduğumuz yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle onlara değer yaratmak ve rekabet üstünlüğü kazandırmaktır.

 MİSYON
 
 - Sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetler kategorisinde en yenilikçi, en güvenilir, en hızlı bilgisayar şirketi olmaktır.

 STRATEJİLERİMİZ

 
- Dürüstlüğü ilke edinen Bilteknikpc, stratejik iş ortakları ile işbirliğini karşılıklı güven ve kazanç temelleri üzerine kurmayı ve IT teknolojilerinde farklılık yaratarak, bağımlı ve tüm kanallar için kârlı bir model oluşturmayı hedeflemektedir. Bu bağlamda ürün, kanal, üretici, tüketici, IT altyapısı ve İnsan Kaynakları konusunda farklı bir platform oluşturmaktayız. İşbirlikleri sürecinde yeni kaynaklar ve finansal çözümler üreten ve güçlü bir sermayeye sahip olan bilgi teknolojileri alanında edindiği avantajlar ile kolay iş yapış şeklini yaratarak iş ortakları ile paylaşmayı ve ortak değer yaratmayı amaçlamaktadır. IT teknolojilerinde dünya pazarındaki 1 numara veya ilk 3 içindeki, fiyat/değer eşiği yüksek, geniş yelpazeli ürünlerin distribütörleriyle çalışan Bilteknikpc, ürün alanında farklılığı süreklilik, çeşitlilik, bulunabilirlik kriterlerinin baz alınması ile sağlamaktadır. İş ortaklarına sağlanacak IT alt yapısı ile tüketici veritabanı oluşturmak, bu veritabanı ile iş ortaklarına yeni ürün satış olanakları yaratmak, tüketicinin ürün ve servis ihtiyaçlarını zamanında ve eksiksiz karşılayarak, müşteri memnuniyetini kazanmaktır.


FARKLIYIZ ÇÜNKÜhakkinda2

 
- Rekabete önem veririz.
 
 - Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlarız.
 
 - Değer katarız.
 
 - Müşteriye karşı sorumluyuz.
 
 - Taleplere göre esneriz.
 
 - Uygun maliyetlerle esnek çözüm sunarız
 
 - Bilgi güvenliğine önem veririz.
 
 - Kalitemizi kendimiz kontrol ederiz.
 
 - Anahtar teslim çözüm geliştiririz.

 

Bilgisayar Teknik Servisimizde

Bilgisayar Teknik Servisi,
Bilgisayar Bakımı,
Bilgisayar Bakım Sözleşmesi,
Network Ağı kurulumu,
Windows Kurulumu,
Format İşlemleri,
Notebook Tamiri,
Notebook Teknik Servisi,
Netbook Tamiri,
Server Kurulumu,
Veri Kurtarma,
Virüs Temizliği,
Hafıza ve Hız Artırma,
Sistem Bakım Raporu,
Bilgisayar Yedek Parça
Tüm Bakım ve Yedekleme İşlemleri,
Yıllık Bakım Anlaşması,
Yedek Parça Montajı,
Laptop Tamiri,
İnternet Adsl Kurulumu,
Modem Printer,
Uzaktan Teknik servis,
Oem Parça,
Kartuş Dolumu

hizmetleri ve daha fazlası sunulmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Bazı Markalar : Hp, Toshiba, Lenovo, Samsung, Acer, Sony, Aidata, Casper, Asus, Packard Pell, Datron, Dell, LG, Fujitsu Siemens, IBM Notebook Tamir, Notebook Teknik Servis, Netbook Tamir, Notebook Batarya, Notebook Adaptör, Masaüstü PC Teknik Servis, Adrese Gelen Teknik Servis, Toner-Kartuş Dolum Merkezi

Hizmet Verdiğimiz Bazı Semtler : Öveçler, Sokullu, Dikmen, Keklikpınarı, Cevizlidere, Karapınar, Ceyhun Atıf Kansu, Balgat, Çukurambar, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Çiğdem, Hoşdere, Birlik Mahallesi, Gaziosmanpaşa, Ayrancı, Kızılay, Çankaya

Tel       :   0312 271 71 61

Adres :   Plevne mahallesi yazı cad.80/A Sincan
/ANKARA