image image image image
Bilgisayar Servisi   Ankara ve çevre ilçelerinde bilgisayar problemleri ile ilgili profesyonel bilgisayar servis hizmeti vermektedir. Mesai saatleri içerisinde sorununuz ile alakalı bizlere ulaşabilirsiniz. Teknik ekibimiz yerinde müdahale ile kısa sürede sorunlarınızı çözecektir. Bilgisayar teknik servis hizmeti: 0312 271 71 61
Devamını Oku...
Web Tasarım   Web sitesi günümüzün vazgeçilmez tanıtım araçlarından biri haline gelmiştir. Diğer mecraların aksine her an ulaşabilir olması web tasarım kavramını hayatımızın merkezi haline getirmiştir. Bilteknikpc web tasarım konusunda da yüksek standartlarda hizmet sunmayı garanti etmektedir. Devamını Oku...
Veri Kurtarma   Virüs, disk arızası, yetersiz güvenlik önlemleri, yazılım yükseltirken veya yüklerken olan hatalar ya da basit bir kaza sonucu arıza oluşabilir. Bazı durumlarda depolama birimi bir süre su altında kalmış veya yangından kurtarılmış olabilir. Karşılaştığınız zorluk ne olursa olsun Bilteknikpc'nin kaybolan verilerinizin kurtarılması için  çözümü vardır. Devamını Oku...
Toner Dolumu   Günümüzde küçük ve büyük bir çok firmanın tercihi orjinal toner almak yerine toner dolumu yaptırmaktır. Orjinal toner fiyatlarının oldukça yüksek olması sebebiyle toner dolum işlemi daha cazip hale gelmektedir. Bilteknikpc olarak piyasanın önde gelen tüm yazıcı markalarının ( hp, oki, olivetti, brother, konica minolta, lexmark, samsung, kyocera vb. ) toner dolumunu sıfır hata prensibiyle yapıyoruz. Devamını Oku...

Web Tasarım

 anasayfa4

Web sitesi günümüzün vazgeçilmez tanıtım araçlarından biri haline gelmiştir. Diğer mecraların aksine her an ulaşabilir olması web tasarım kavramını hayatımızın merkezi haline getirmiştir. Bilteknikpc web tasarım konusunda da yüksek standartlarda hizmet sunmayı garanti etmektedir.

Tamamen ihtiyaca yönelik programlanmış ve tasarlanmış bir web sitesi en hızlı ve en kolay tanıtım ve ulaşım aracı olmuştur. Gerek firmalar, gerek kurumlar için, web sitesi artık bir zorunluluk haline gelmiştir.

Rekabet ortamının kazananı ise, web tasarım ve programlama konularında profesyonellerle çalışarak web sitelerini geliştirenler olmaya başlamıştır. Web standartları göz önüne alınarak hazırlanmış, şık ama sadelikten ödün vermeden kullanıcı kolaylığı prensibi ile konumlandırılmış ve tasarlanmış, arama motoru optimizasyonu (SEO çalışması) başarı ile yapılmış bir web sitesi sizleri de rekabet piyasasında bir adım öteye taşıyacaktır.

Web tasarım ve programlama konularında ihtiyacınıza yönelik çözümler sunabilecek, her geçen gün gelişen web teknolojisini takip eden ve sizlere kesintisiz destek sağlayabilecek, sizleri ihtiyaçlarınız konusunda başarılı bir şekilde yönlendirebilecek konusunda uzman, müşteri memnuniyetini prensip edinmiş, profesyonel bir web tasarımı ve programlama firması ile çalışmanız sizleri de başarıya ulaştıracaktır.

Bilteknikpc, profesyonel web tasarım uygulamalarında, belirli adımları takip etmektedir, bunlar özet olarak;

Alan adı kaydı ve Hosting (Barındırma)

Öncelikle firmanız / kurumunuz için belirlediğiniz alan adı tarafınız adına tescil ettiriliyor (Eğer alan adınız yok ise). Ardından web sitenizin barınması için Türkiye merkezli datacenterdaki sunucularımızda web sitenizin barınması için gerekli işlemler yapılıyor.

Durum Analizi

Firmanız ve hedef kitleniz incelendikten ve hedef kitlenizin beklentileri saptandıktan sonra gerekli web tasarım öğeleri belirleniyor.

İçerik Belirleme

Web sitesinde kullanılacak yazılı ve görsel içerik derlendikten sonra, web site haritası belirleniyor ve projenin planı çıkartılıyor. Buna paralel web sitesinin tasarım ve programlama aşamasına geçiliyor.

Web Tasarım, Programlama Uygulama ve Geliştirme

Firma profiline uygun, müşteri ve potansiyel müşterilerin beklentilerine uygun, kolay kullanım ve tam verim sağlayan, web tasarım uygulaması gerçekleştiriliyor. Tüm bu aşamalarda arama motorları için gerekli kodlama yapılıyor (arama motoru optimizasyonu) ve firma onayını takiben site yayına alınıyor.

Teknik Destek ve Danışmanlık

Proje tamamlandıktan sonra da, Bilteknikc hazırlamış olduğu projelere tam teknik destek vermekte, gelişen teknolojiye paralel gerekli yenilikleri uygulamaktadır.

Raporlama

Belirli aralıklarla yapılan geri dönüş çalışmaları ile uygulamanın ölçümlenmesi yapılıyor. Çıkan raporlar doğrultusunda gerekli güncellemeler, eklentiler yapılıyor.