Bilgisayar Satışı

Notebook Satış

notebooksatisHer marka ve model notebook bulabileceğiniz Bilteknik, uygun fiyatlarına ek olarak tüm kredi karlarına taksit imkanı sunmaktadır.

Satışını yaptığımız notebook markaları:
Acer, Aidata, Apple, Arçelik, Asus, Beko, BenQ, Casper, CBox, Crea, Datron, Dell, Escort, Exper, Fujitsu-Siemens, HP, Lenovo (IBM), LG, Monster, MSI, Nec, Packard Bell, Samsung ,Sony VAIO, Toshiba, Vestel

Oem Parça Satışı

oemparcaOEM (Original Equipment Manufacturer)  yani “Orjinal Ürün Üreticisi” anlamını taşır. Bilgisayar ürünleri kutulu satılır. Kutulu satılan bu ürünlere BOX ürün denir. OEM in çıkış nedeni toplu hale bilgisayar üretimi yapan firmalar için BOX (Kutulu) ürünler manasızdır, çünkü bu firmalar toplu halde bilgisayar üretimi yaptıklarından son kullanıcıya genellkile marka satarlar, dolayısı ile kullandıkları ürünler BOX değil OEM dir. Böylelikle birçok masraftan kesinti yaratabilirler. BOX ürünlerde hoş bir kutu kitapçıklar, cdler ve kullanım kılavuzları gelirken, OEM ürünler genellikle jelatin veya poşet içerisinde satışı yapılır.

Bilteknikpc olarak OEM parça satışımız olduğu gibi BOX yani kutulu ürün satışımızda mevcuttur. Çoğunlukla sipariş ve tedarik sürecimiz 2 iş günüdür. Parça satışı olarak yaptığımız ürünlerin bir kısmı yanda sıralanmıştır.

İkinci El Notebook, Netbook, Laptop

ikincielnotebook

Siz değerli müşterilerimizi en az kayıba uğratarak değerinde ikinci el laptop, notebook, netbooklarınızı satın almaktır ve ihtiyacınız karşılığında aynı ilke ile satmaktır.

Toplama PC Satış

toplamapc

En son güncel bilgisayar donanım bileşenlerini (parçalarını) analiz edip, birlikte en uygun ve verimli çalışacak bilgisayar parçalarından toplama bilgisayar oluşturarak size en uygun maliyetli çözümleri sunuyoruz.

Devamını oku...