Bilgisayar Teknik Servisi

Online Teknik Servis Hizmeti

onlineteknikservisTeknoloji gelişiyor, bilişim dünyasındaki gelişmelere önce firmamız ayak uyduruyor. Online teknik servis hizmeti veren firmamız Bilteknikpc, bilgisayarında sorun olan müşterilerimize uzaktan yardım ediyor. Acil işi olan, harddiskteki verileri özel ve önemli olan bilgisayar kullanıcıları, online teknik servis merkezimizi arayarak, uzman ekiplerimizden yardım alabilir. Online teknik servis hizmeti verirken yazılımsal sorunları, siz bilgisayarınızın başında iken hallediyoruz. Donanım ve yazılım konusundaki her türlü sorununuza yanıt veren uzman personelimiz internet üzerinden bilgisayardaki probleminizi giderir, size de güvenle cihazınızı kullanmak kalır. Günün büyük bölümünde hizmet veren Bilteknikpc online teknik servisimizde internet bağlantı sorunlarından bilgisayara format atmaya, program bulmadan program yüklemeye, mavi ekran sorunlarından ekran donmasının çözümüne akla gelebilecek onlarca sorunu gideriyoruz.
Online teknik servis hizmeti sayesinde masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, laptop bilgisayar veya notebook bilgisayarınızdaki sorunları, cihazı teknik servise götürmek zorunda kalmadan ve son derece ekonomik koşullarda giderebilirsiniz. Siz de son derece basit bilgisayar sorunları için teknik servislere cihazını taşıyıp, yüklü miktarlarda servis paraları ödemeyin. Arayın bizi destek hattından 0506 367 87 83, uzman personelimiz internet üzerinden sizi yormadan ve son derece uygun fiyata, sorunuzu gidersin.

Bilgisayar Teknik Servisi

bilgisayarteknikservisTeknik servis deyince akla gelen ilk isimlerden biri olan Ankara Bilteknikpc evinizde veya işyerinizde kullandığınız masaüstü bilgisayarlarınızın (pc) donanım veya yazılım konusundaki arızaları, virüslerden kaynaklanan arızaları yerinde gidererek veya servise alarak aynı gün içinde teslim ederek hizmet vermektedir. Ayrıca notebook tamiri, donanım, parça satışları ve web tasarım ile de hizmet vermektedir. Bilteknikpc teknik servisi veri kurtarma, yıllık bakım hizmetleri ile kamu ve şirketlere de hizmet vermektedir. Kamu ve büyük şirketlerde veri kurtarma büyük önem taşımaktadır. Çünkü bütün kayıtları ve arşiv bilgileri bu bilgisayarda saklıdır. Veri kurtarma herkesin yapacağı iş değildir. Şirketler içinde aynı önemi taşımaktadır. Bu yüzden yıllık bakım antlaşması olan şirketler bu sorun daha az karşılaşmaktadır. Böylece hem zaman kaybını, hem de iş kaybını ortadan kaldırmakla beraber daha büyük maliyetleri de engellemektedirler. Ankara Bilteknikpc garantili ve güvenilir hizmetlerinin karşılığını her geçen gün müşteri potansiyelini yükselterek almaktadır. Birçok firmalar arasında yer almasını bu güvenilir ve garantili hizmetlere borçlu olan Bilteknikpc uzman bir kadro ve güler yüzlü bir personele sahiptir. Ücret konusunda da her türlü kolaylığı sağlamakla kalmamış fiyatlarını da hep asgaride tutmaya çalışmıştır. Teknik servisler genelde tamir etmektense hemen parça değişimi yapmak ister fakat bunun maliyeti yüksek olmaktadır. Bilteknikpc teknik servisi sizi üzmeden, önce tamir yoluna giderek size maliyeti daha düşük hizmet verme çabasındadır.