Bilgisayar Yedek Parça

Bilgisayar Yedek Parça

Bilteknikpc öncelikli olarak Notebook Tamiri - Notebook yedek parça satışı ve Endüstriyel Bilgisayarların tamiri bakımı alanlarında çalışmaktadır. Teknik servisimizde garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış her marka model laptop tamiri bileşen seviyesinde (Bga reworking dahil olmak üzere) yapılmaktadır.

 Notebook Yedek Parça ve Notebook Pil alanında ise

Notebook ve Atm sistemleri için en çok değişim gerektiren LCD Ekran , Notebook Batarya - Notebook Pil ( Compaq, HP, Dell, Sony, Fujitsu-Siemens, IBM, Acer, Toshiba, Asus marka notebooklar için notebook pilleri başta olmak üzere garantili notebook pilleri stoklarımızda mevcuttur), Notebook Adaptör, Notebook Cd-Rw sürücü ve Dvd yazıcı, notebook klavyeleri Notebook floresan gibi notebook yedek parçalarını mümkün olduğunca stoklarımızda bulundurmaktayız

Piyasanın sürekli eksikliğini hissettiği Notebook Lcd Ekran sorununu değişik boyut ve çözünürlükte sıfır notebook lcd ekranlarını stoklarımızda bulundurarak büyük oranda çözmüş durumdayız.

Ayrıca stoklarımızda bulunmayan notebook yedek parçaları, notebook ekran, notebook pil, laptop adaptör ve notebook klavye talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.